Gündelik Hayat

Brain Test 145. Seviye “Çaldıkları Elması Nerede Saklıyor Olabilirler” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test oyunundaki ‘çaldıkları elması nerede saklıyor olabilirler’ sorusunun cevabı ne? Brain Test çaldıkları elması nerede saklıyor olabilirler sorusunun cevabı ne? Son zamanların en çok indirilen mobil oyunları arasında yer alan Brain Test, özellikle zorlayıcı soruları ve dikkat gerektiren bölümleri ile ilgi çekiyor. Son zamanların en beğenilen mobil oyunları arasında yer alan Brain Test hakkında daha önceki yazılarımızda çeşitli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”çaldıkları elması nerede saklıyor” olabilirler sorusundan söz edeceğiz.

Çaldıkları Elması Nerede Saklıyor Olabilirler?

Brain Test oyununun 145. seviyesinde sorulan ‘çaldıkları elması nerede saklıyor olabilirler” sorusu, diğer sorulardan aslında pek bir ayrıcalıklı tarafa sahip değil. Diğer sorulardaki mantığın aynısını bu soru üzerinde de uygulayarak sorunun doğru cevabına ulaşabiliriz. Bu soruda bizden istenen elmasın nerede saklı olduğunu bulmak. Peki elmasın nerede saklı olduğunu nasıl bulacağız.

Sorunun Doğru Cevabı: Şapkanın İçinde

Ekranın ortasında bulunan şapkalı hırsızın şapkasını kaldırdığınız zaman saçların kabarık olduğunu göreceksiniz. Bu saçlar aslında peruk. Saçları da kaldırdığınız zaman peruklar, elmasın saçların arasında saklı olduğunu görüyoruz. Bu sorunun da cevabı da böyle.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Bu oyunda sorulan soruların çözümü için adında yer alan ”zeka”ya aslında çok da gerek yok. Oyunda sorulan sorulara iyi odaklanmak ve soruyu dikkatli okumak da sorunun cevabı olabiliyor. Bu açıdan soruları her zaman çok karışık olarak düşünmek yanlış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds