Gündelik Hayat

Brain Test ”9 Tane Elmaya İhtiyacımız Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

9 tane elmaya ihtiyacımız var sorunun cevabı ne? Brain Test adlı zeka sorusu oyununda 59. bölümde sorulan 9 tane elmaya ihtiyacımız var sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test adlı oyunda sorulan önemli bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”9 tane elmaya ihtiyacımız var” sorusundan söz edeceğiz.

9 Tane Elmaya İhtiyacımız Var

Brain Test oyunundaki 59. bölümde sorulan 9 tane elmaya ihtiyacımız var sorusunun cevabı, aslında diğer sorulardan oldukça farklı. Ekrana baktığımız zaman 6 tane elma olduğunu görüyorsunuz ancak soruda bizden istenen 9 tane elmayı elde etmek. Diğer sorulardan farklı olarak bu soruda bir şekilde 9 elmayı elde etmek zorunda değilsiniz peki bu nasıl mümkün olacak?

Sorunun Cevabı: 9’u 6’ya Çevirin

Soru cümlesinde yazan 9 rakamını 6 rakamına çevirdiğiniz ve sepete de tüm elmaları yerleştirdiğini zaman sorunun doğru cevabını vermiş oluyorsunuz. Bu yüzden ilk önce 6 rakamını elde etmeniz daha sonra da sepete tüm elmaları koymanız gerekmektedir.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Bu oyunda en çok başvurulan yöntemlerden biri de aldatmaca ve dikkat gerektiren sorular sormak. Aslında oyunda zekanızı kullanarak herhangi bir soruyu çözme imkanınız neredeyse yok. Bu soruda da yine aynı mantık var. Oyunun genelinde de aynı mantığı görüyoruz. Oyunda bir diğer başvurulan yöntem de telefonu hareket ettirmek. Bazı soruları telefonunuz yan çevirerek, sallayarak veya ters döndürerek cevaplayabilirsiniz.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds