Brain Test 163. Seviye “Nur Topu Gibi Bir Kızımız Oldu İsim Seçmeme Yardım Eder misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Nur topu gibi bir kızımız oldu isim seçmeme yardım eder misin sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan “nur topu gibi bir kızımız oldu isim seçmeme yardım eder misin” sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “nur topu gibi bir kızımız oldu isim seçmeme yardım eder misin” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 158. Seviye “Murat’ın Neşesini Yerine Getirebilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 163. Seviye: Nur Topu Gibi Bir Kızımız Oldu İsim Seçmeme Yardım Eder misin? 

Brain Test isimli oyunda sorulan belki de en zor ve karmaşık sorular arasında yer alan “nur topu gibi bir kızımız oldu isim seçmeme yardım eder misin” sorusu, çözümü itibariyle de hayli zor bir soru olarak karşımıza çıkıyor. Soruda yer alan isim önerileri arasında Tavşan, küçük hanım, ay ve güneş isimleri bulunuyor ancak bunlardan hiçbiri doğru bir isim önerisi değil. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Lütfen 5 Basamaklı Sayıyı Gir'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Nur Kelimesini Aşağı İndir

Sorunun doğru cevabı için soru cümlesi içinde yer alan “Nur” kelimesini aşağı doğru indirmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar kolay. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Mert Merve'nin Oyuncak Bebeklerini Dağıtarak Yenilgisinin İntikamını Aldı'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bu oyunda, oyuncuların en çok dikkat etmesi gereken nokta soru cümlesinde yer alan ifade ve kelimelerdir. Buna dikkat ettikleri ölçüde soruların doğru cevaplarını bulmaları daha da kolay hale gelecektir. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara