Brain Test 195. Seviye “Ne Kadar da Karamsar Bir Hava” Sorusunun Cevabı Nedir?

Ne kadar da karamsar bir hava sorusunun cevabı nedir? Brain Test oyununda sorulan “ne kadar da karamsar bir hava” sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “ne kadar da karamsar bir hava” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 195. Seviye: Ne Kadar da Karamsar Bir Hava 

Brain Test isimli oyunda sorulan en güzel sorular arasında yer alan “ne kadar da karamsar bir hava” sorusunda doğru cevabı bulabilmek için önceki bölümlerde yer alan soruların da doğru cevaplarını bilmek gerekiyor. Örneğin önceki bölümlerde sorulan “çoraplarım kayboldu” sorusunda da buna benzer bir çözüm vardı. 

Sorunun Doğru Cevabı: Tabloyu Büyüt Pencereye Yerleştir

Oyunda odanın sağ tarafında duvara asılı bir şekilde duran tabloyu alıp elinizle büyüttükten sonra odanın sol tarafında yer alan pencereye astığınız zaman odanın karamsar havasının kaybolduğunu görecek ve bir sonraki bölüme geçeceksiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda bu ve buna benzer başka sorular da var. Oyununda en çok başvurulan yöntemler arasında mantık hataları veya kelime oyunları yer alıyor. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: