Brain Test 197. Seviye “Köpeğim Kirlendi Onu Temizlememe Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerin tartışmasız en iddialı oyunları listesinde yer alan Brain Test oyunu, zaman zaman zeka sınırlarını zorlayan soruları ile diğer benzerlerinden oldukça farklı bir konuma sahip. Oyunda sorulan sorular, gerçekten de zorlayıcı olduğundan oyuncular soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 277. Seviye: “Soru İşareti Yazan Yere Ne Gelmesi Lazım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 197. Seviye: Köpeğim Kirlendi Onu Temizlememe Yardım Et Lütfen

Brain Test isimli oyunda sorulan en eğlenceli sorular arasında yer alan “köpeğim kirlendi onu temizlememe yardım et lütfen” sorusu, diğerlerinden farklı bir mantığa sahip değil. Aslında sorunun cevabı oldukça basit. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Duvarda Bir Delik Açması İçin Kubilay'a Yardım Et'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Kovayı Üzerine Dök Sonra Salla 

Köpeğin yanında bulunan kovayı köpeğin üzerinden döktükten sonra telefonu sallayın ve köpeğin kendini kurutmasına yardımcı olun. Bu sayede seviyeyi atlamış ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar kolay. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Lale Sabah Ayazından Çok Üşüdü Biraz Isınmaya İhtiyacı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Oyunda buna benzer yüzlerce soru var. Hepsinde de temel mantık ne istendiğini kavramak ve anlamak. Bazı sorularda ekranda yer alan ifadelere de özellikle dikkat etmek gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Diğer Sorular 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara