Brain Test 2 ”Ağzım Sulandı Ne Kadar da İştahla Yiyor Hani Benim Balığım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan ağzım sulandı ne kadar da iştahla yiyor hani benim balığım sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun Miskin’in Serüveni’ndeki 3. seviye olan ağzım sulandı ne kadar da iştahla yiyor hani benim balığım sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 oyununda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”ağzım sulandı ne kadar da iştahla yiyor hani benim balığım” sorusunun cevabı nedir?

Brain Test 2 Seviye 3: Ağzım Sulandı Ne Kadar da İştahla Yiyor Hani Benim Balığım

Oyunda sorulan soruların arasında bazı sorular diğerleirnde göre daha eğlenceli ve daha kolay olabiliyor. Bu soru ise diğer sorularda göre çözümü bakımından oldukça eğlenceli ve zevkli bir soru. Gelin bakalım bu sorunun doğru cevabı neymiş?

Sorunun Doğru Cevabı: Televizyona Tıkla

Evet, sorunun doğru cevabı için ilk başta televizyona bir kez dokunun. Bu sayede adamın televizyona bakmasını sağlayın. Ardından da adam tam televizyona bakarken balığı alıp kedinin ağzına doğru götürün. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyundaki sorular her zaman kolayca çözülmüyor. Bunun için sorularda ilk önce soru cümlesinde geçen ifadelere iyi bakın ve bu ifadeleri iyi okuyun, kelime oyunlarına dikkat edin. Öte yandan bazı soruların cevapları için telefonu sallamanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: