Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Keşke Şöyle Yiyecek Güzel Bir Şeyler Olsaydı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan keşke şöyle yiyecek güzel bir şeyler olsaydı sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun Miskin’in Serüveni senaryosunun 2. seviyesinde sorulan keşke şöyle yiyecek güzel bir şeyler olsaydı sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”keşke şöyle yiyecek güzel bir şeyler olsaydı” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 2: Keşke Şöyle Yiyecek Güzel Bir Şeyler Olsaydı

Oyunda sorulan sorular arasında en kolay ve bir o kadar da saçma olan sorular arasında yer alan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak aslında çok da zor değil. Bu nedenle soruya biraz dikkatli bakmak sorunun doğru cevabına ulaşmak için oldukça kolay bir yol olacaktır.

Sorunun Doğru Cevabı: Elmaları Kaldır

Evet, masanın üzerinde duran elmaları tek tek kaldırın ve altındaki tavuk budunu ortaya çıkarın. Daha sonra da bu budu alıp kedinin ağzına doğru götürün. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar basit ve kolay. Siz de kolayca soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Sorular aslında oldukça kolay ve çözümü itibariyle de oldukça basit. İlk olarak yapmanız gereken soruları doğru okumak ve iyi anlamak. Öte yandan ekranda görülen her hareketli nesnenin de doğru cevap olabileceğini söylememiz gerekiyor. Aynı zamanda bazı soruların cevabı için telefonu sallamanız yeterli olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.