Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Behzat’ın Acilen Malikaneden Kaçması Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test oyununda sorulan soruların cevapları gerçek anlamda zor olduğu zamanlarda kullanıcılar soru üzerinde daha fazla kafa yormak yerine doğru cevabı Google’da aratıyor. Evet, soruların cevapları bazen o kadar zorlayıcı ve kafa karıştırıcı olabiliyor ki doğru cevabı bulmak bazen oldukça güçleşebiliyor. Bu nedenle Google’da aratmak bazen en mantılı çözüm yöntemi. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Behzat’ın Acilen Malikaneden Kaçması Gerek” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 16: Behzat’ın Acilen Malikaneden Kaçması Gerek

Oyunda sorulan sorular arasında cevabı görülünce ortaya çıkan seviyelerden olan bu soruda ekrana doğruca bakıyoruz. Koşmakta olan iki koruma ve önlerinde de Dedektif Behzat var. Bir şekilde bu korumalardan kurtulmak gerekmekte.

Sorunun Doğru Cevabı: Çiviyi Batır

İlk önce yapmanız gereken yukarıda bulunan kırmızı butona basın ve kapının açılmasını sağlayın. Daha sonra da çimlerin yanında bulunan çiviyi alın ve korumaların olduğu arabanın tekerlerine denk gelecek şekilde batırmaya çalışın. Bu sayede Dedektif Behzat’ın korumalardan kaçmasını, malikaneden sağ çıkmasını sağlayacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Çok saçma soruların da yer aldığı Brain Test oyununda ne yazık ki tek bir çözüm yönteminin olduğundan söz etmek mümkün değil. Bu nedenle size sadece bazı sorularda telefonu sallamanızı bazen de ekranda hareket eden noktalara rastgele dokunmanızı önerebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds