Brain Test 2 ”Bir Maymun Fındık’ı Ele Geçirdi Yakala Onu” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bir maymun fındık’ı ele geçirdi yakala onu sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunda sorulan bir maymun fındık’ı ele geçirdi yakala onu sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”bir maymun fındık’ı ele geçirdi yakala onu” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 220. Seviye “Çok Açım Bana Omlet Yap Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 15: Bir Maymun Fındık’ı Ele Geçirdi Yakala Onu

Oyunda sorulan orta karar yani ne çok zor ne de çok kolay olan sorular kategorisinde yer alan bu seviyede doğru cevabı bulabilmek için ekrandaki detaylara biraz bakmak gerekiyor. Bu soruyu doğru cevaplamak için odaklanmanız lazım. Şimdi sizlere soruda hangi yerde odaklanmanız gerektiğini söyleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Wonderkid Ne Demek?

Sorunun Doğru Cevabı: Yaprakları Çoğalt – Böceği Yuvasından Çıkar

Evet, ilk başta kurbağanın önündeki yaprağı çoğaltın ve 2 tanesini de önüne koyun. Daha sonra da karşı tarafta maymunun önünde duran böcek yuvasının üstüne doğru basın. Daha sonra da kediyi kurbağanın üzerine doğru çıkarın. Sonra kurbağa karşı kıyıya zıplaya zıplaya geçecek. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş olacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 208. Seviye “Hayri’yi Bu Kabustan Uyandır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Teest Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan soruları doğru cevaplamak için ilk başta soruları doğru okuyun, doğru anlayın ve her şeyden önce bütün nesnelere ve detaylara iyi dikkat edin. Telefonu rastgele sallayın ya da ekrana rastgele dokunun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce