Brain Test 2 ”Banu’nun Uzaylılardan Kurtulmasın Yardım Et’ Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan Banu’nun uzaylılardan kurtulmasına yardım et sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Bahtsız Banu senaryosundaki 19. seviye olan Banu’nun uzaylılardan kurtulmasına yardım et sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Banu’nun uzaylılardan kurtulmasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 19: Banu’nun Uzaylılardan Kurtulmasın Yardım Et

Banu’nun başına gelmeyen kalmadı. Bu sefer tam kurtuldu derken uzaylılar alıp götürdü. Şimdi iki tane uzaylının yanında Banu’yu kurtarmanın bir yolunu bulmamız lazım. Ekrana baktığımız zaman yanda elektronik bir cihaz, iki tane uzaylı ve önümüzde de bir 13-14 anahtarının olduğunu görüyoruz. Şimdi soruya en mantıklı çözüm yöntemini aramaya başlayalım.

Sorunun Doğru Cevabı: Yeşil Tuşa Bas Camı Kır

Evet, ilk başta yapmanız gerek sağ tarafta bulunan yeşil butona sonuna kadar basmanız. Daha sonra oluşan bu cam fanusu alın ve Banu’nun kafasına yerleştirin. Daha sonra da yerde bulunan anahtarı alıp arkadaki cama doğru iki kez vurun. Bu sayede cam kırılacak ve iki uzaylı böylece o kırıktan uzayın boşluğuna doğru sürüklenecek.

Biz de soruya bu doğru cevabı vererek bir sonraki bölüme daha doğrusu Bahtsız Banu senaryosundaki son soruya geçeceğiz. Şimdiden belirtelim son soru oldukça zor. Ama biz üzerine düşersek her şeyi yapabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.