Gündelik Hayat

Brain Test ”Lütfen Çoraplarımı Bulmama Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test, AppStore’da en çok indirilen oyunlarından biri. Son zamanlarda en çok oynanan mobil zeka oyunları arasında yer alan Brain Test’te her soru kendinden öncekilerden daha zor ve kafa karıştırıcı. Soruların zaman alması nedeniyle oyunda pek çok kullanıcı için oyun bazı zamanlar çok büyük bir vakit kaybı oluyor. Bu oyunda sorulan çoğu sorunun cevabı kullanıcılar tarafından Google başta olmak üzere arama motorlarında aratılıyor. Daha önceki yazılarımızda çeşitli Brain Test oyunlarında sorulan sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise ”çoraplarımı bulmama yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

Çorapları Bulmama Yardım Et Sorusu

Ekranda kupa bardağı, atkı, kulaklık, eldiven, şişe, top, çanta ve ip gibi çok çeşitli eşya var. Bu ekranda görülen eşyaların içinden çorap çıkmasını bekleyebilirsiniz. Kullanıcıların ilk aklına gelen ise çantayı ters çevirmek veya çorabı bir şeylerin altında aramak oluyor. Ancak çorap, ekranın içerisinde görülen herhangi bir eşyanın altında veya içinde değil. Peki bu sorunun cevabı ne?

Sorunun Cevabı: Ekranı Sola Getirin

Brain Test oyununda sorulan soruların çoğu, ekranda ilk göze çarpanlardan oluşmuyor. Soruların önemli bir kısmında ekranda yer alan ögelerden başka bir iş yapmanız gerekiyor. Örneğin bu soruda, ekranı fotoğrafı küçültüyor gibi yaparsanız, çorabın ekranın solunda kaldığını göreceksiniz. Bu soru da tıpkı diğer sorular gibi aslında oyuncuyu ilk başta ekrana odaklarken ekranda olmayan bir şeyi sormakta. Bu yüzden daha önce de değdiğimiz gibi olağandan farklı şeyler denemeniz gerekiyor.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Bu oyunda kelime oyunları ve soru tümcelerinde verilen ifadeler oldukça önemli. Soruyu iyi ve doğru anlayınca sorunun cevabını da doğrudan bulabiliyorsunuz. Bazı sorularda ekranı ters veya düze çevirmek ya da sağa sola yatırmak da cevap olabiliyor.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds