Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Olamaz Behzat Silahlarını Evde Unuttu ve Korumasız” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan olamaz Behzat silahlarını evde unuttu ve korumasız sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Dedektif Behzat isimli senaryosunun 15. seviyesinde sorulan olamaz Behzat silahlarını evde unuttu ve korumasız sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”olamaz Behzat silahlarını evde unuttu ve korumasız” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 15: Olamaz Behzat Silahlarını Evde Unuttu ve Korumasız

Oyunda sorulan mantıklı sorulardan biri de oyunun bu sorusudur. Bu nedenle soruya doğru açıdan bakmak sizin işinizi de daha kolay hale getirecektir. İlk önce soruyu okuyalım. Silahı yoksa silahsız bir yöntemle bu iki korumayı ortadan kaldırmak gerekir.

Sorunun Doğru Cevabı: Ortala

Brain Test 2 oyununun bu en mantıklı sorusunda doğru cevap ateş etmek üzere olan bu iki korumanın tam ortasında kalın ve kurşunların kendilerini vurmasını sağlayın. Bu sayede soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki bölüm olan 16. seviyeye geçebileceksiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Şimdi sizlere bu oyun şöyle çözülür böyle çözülmez dersek elbette yanlış olur. Size en iyi ihtimalle her soruda deneyebileceğini birkaç yöntem verebiliriz. Bunlardan ilki soru cümlesinde geçen ifadelere dikkat etmek, ikincisi telefonu sallamak, üçüncüsü ekranın her yerine rasgele basmak sonucusu ise ekrandaki hareketli nesnelere dikkat etmek. Tabi bunların hiçbiri doğru cevaba ulaşmak için yeterli olmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds