Brain Test 2 ”Yeni Gelen Bir Paket Var ama Şüpheli Görünüyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan yeni gelen bir paket var ama şüpheli görünüyor sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Dedektif Behzat senaryosundaki 2. seviye olan yeni gelen bir paket var ama şüpheli görünüyor sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”yeni gelen bir paket var ama şüpheli görünüyor” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 2: Yeni Gelen Bir Paket Var ama Şüpheli Görünüyor

Oyunun Dedektif Behzat senaryosunda sorulan bu ikinci soruda doğru cevap ekrandaki nesnelerden biri. Diğer sorularda olduğu gibi telefonu sallamak doğru cevap değil. Şimdi ekrana bakalım. Bir tane kasa, bir tane şüpheli paket, masanın üzerinde notlar ve kalemler var. Size şu kadar söyleyelim: masadaki kalem ve notlarla çözümün bir ilgisi yok.

Sorunun Doğru Cevabı: Paketi Kasanın İçine At

Evet, ilk yapmanız gereken şüpheli pakete dokunmanız. Pakete dokunduktan sonra dinamitlerin yanmaya başladığını göreceksiniz. Hemen bu arada kasaya dokunarak onu açın ve patlamak üzere olan dinamitleri içine atın. Dinamitler kasanın içinde patlayarak kimseye zarar vermemiş olacak.

Tabi ofise kadar gelen bomba ne alaka diye sorabilirsiniz ancak bu oyunda fazla mantık aramaya gerek yok. Şimdi hazırsanız bir sonraki bölüm olan 3. seviyeye geçebilirsiniz. Sanırım bu soru biraz kolaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.