Gündelik Hayat

Brain Out ”Uzaylıları Bul” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerde oldukça popüler olan ve herkesin elinde görmeye alışık olduğumuz Brain Out oyununda sorulan sorular zaman zaman kafa karıştırıcı olabiliyor. Bu soruların cevaplarını da kullanıcılar çoğunlukla Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Out oyununda sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”uzaylıları bul” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out Seviye 48: Uzaylıları Bul

Brain Out oyununda sorulan en zor sorular arasında yer alan ve kullanıcıların en çok arattığı sorulardan olan seviye ile karşı karşıyayız. Bu sorunun diğer sorulardan diğerlerinden farklı olduğunu belirtmeliyiz. Sorunun doğru cevabını doğru vermeden bölümü geçemiyoruz ama doğru cevap ne?

Sorunun Doğru Cevabı

Sorunun doğru cevabını bulmak için öncelikle uzay gemisini sol altta bulunan taşın üzerine bir süre dolaştırın ve orada uzaylıların olduğunu göreceksiniz. Bu sayede bölümü geçmiş olacaksınız.

Diğer Sorular

Brain Out ile birlikte son zamanların en gözde oyunları arasında yer alan Brain Test oyununda sorulan bazı önemli soruların cevapları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds