Brain Test 2 “Birine Zarar Vermeden Metin’in Vampiri Bulması Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan sorular zaman zaman kafa karıştırıcı ve gerçekten zorlayıcı olabiliyor. Zor sorular karşısında kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Ancak soruların o kadar da zor olmadığını belirtelim. Ekrana kısa bir süre bakmak ama dikkatli bakmak, sorunun cevabına ulaşmada oldukça etkili. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Bulmacanın Üzerindeki Görüntüyü Oluşturabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 4: Birine Zarar Vermeden Metin’in Vampiri Bulması Gerek 

Oyunda sorulan en eğlenceli sorulardan biri olan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak her ne kadar zor görünse de biraz mantıklı düşünüp hareket ettiğinizde doğru cevabı bulabilirsiniz. Sadece ekrandaki yazılara dikkat etmeniz gerekiyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 159. Seviye ''Roketi Koru ve 15 Saniye Tut'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Bedava Sosis

Bedava eğitim tabelasında yer alan “bedava” kelimesini alın ve yukarıda bulunan sosis tabelasının üzerine yerleştirin. Böylece bedava sosis tabelasını gören ahali sosis yemeye gidecekler. Vampir de kalabalık ortasında yalnız kalacak. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyundaki sorular ne yazık ki tek bir çözüm yöntemi ile çözülmüyor. Bunun için farklı yollar denemek lazım. Evvela soru tümcesinde yer alan ifadelere dikkat etmeliyiz. Ardından da ekrandaki hareket eden tüm nesnelere dikkat kesilin ve son olarak da telefonu her ihtimale karşı bir kez sallayın. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Banu'nun Kötü Adamlardan Kaçmasına Yardım Et'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara