Brain Test 2 “Şu Acımasız Vampiri Avla” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test oyunu, kuşkusuz son zamanların en çok oynanan ve indirilen mobil zeka oyunları arasında yer alıyor. Brain Test 2 ise efsane oyunun ikinci versiyonu. Daha önceki oyundan farklı olarak Brain Test 2’de senaryolar var. Bu senaryolara göre ilerleyen seviyelerde belirli bir kurgu ve hikaye de var. Böylece oyuna bir sürükleyicilik gelmiş. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “şu acımasız vampiri avla” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Behzat Kimse Fark Etmeden İlerlemeli'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 5: Şu Acımasız Vampiri Avla 

Oyunda sorulan basit sorular arasında yer alan bu seviyede her ne kadar çözüm net olarak ortada olsa da ilk bakışta görünmeyebiliyor. Bunun için biraz mantıklı düşünüp karar vermek gerekiyor. Bu sayede doğru cevaba ulaşabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Seray Çok Yavaş Yürüyor Koştur Onu'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Varili Duvarın Yanına Koy

Evet, tek yapmanız gereken varili vampirin olduğu yerin yanındaki duvara yerleştirin. Daha sonra da okla ateş edin ve varili patlatın. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüm olan 6. seviyeye geçmiş olacaksınız. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 25. Seviye “Tekir’in Karnını Doyur Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan soruların belirli bir mantığı ve çözüm yöntemi yok. Bu nedenden dolayı her soruya farklı bir mantıkla bakmak gerekiyor. Başka türlü soruların kesin cevabı maalesef yok. Öte yandan bazı sorularda telefonu rastgele sallamak da sorunun doğru cevabı olabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara