Brain Test 2 Miskin’in Sahibi Fındık’ın Evde Serbestçe Dolaşmasına Deli Oluyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan miskinin sahini fındıkın evde serbestçe dolaşmasına deli oluyor sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 5. seviyesinde sorulan ”miskinin sahini fındıkın evde serbestçe dolaşmasına deli oluyor” sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”miskinin sahini fındıkın evde serbestçe dolaşmasına deli oluyor” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 5: Miskin’in Sahibi Fındık’ın Evde Serbestçe Dolaşmasına Deli Oluyor

Oyunda sorulan sorular arasında nispeten diğerlerinde göre basit olan bu seviyenin aslında doğru bakıldığında oldukça rahat bir çözümü olduğunu söylemek zorundayız. Soruya baktığımızda kedi fare ve balon var. Bu üçü arasında bir bağlantı kurduğumuz zaman soruya doğru cevap vermiş olacaksınız.

Sorunun Doğru Cevabı: Balonu Şişir ve Patlat

Evet, ekranın sağ köşesinde duran sarı renkte balonu alın ve adamın ağzına doğru götürerek balonu şişirmesini sağlayın. Daha sonra balonun üzerine tıklayın ve balonu patlatın. Kedi, bu sayede uyanmış olacak. Ardından da kediyi farenin olduğu yere doğru sürükleyin. Bu sayede soruya doğru ecvap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorulan net bir cevabı olmadığı söyleyerek başlayalım. Öte yandan bazı soruların cevapları için soru cümlesinde geçen en ufak detaya da dikkat etmeniz lazım. Aynı zamanda bazı sorularda size saçma gelse de telefonu şöyle birkaç kez sallamanız gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: