Brain Test 2 ”Kadir Çıkış Kapısını Açmaya Çalışırken Diğerleri Onları Kovalayan Korumaları Durdurmanın Bir Yolunu Bulmalı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Kadir çıkış kapısını açmaya çalışırken diğerleri onları kovalayan korumaları durdurmanın bir yolunu bulmalılar sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Kubilay Firarda senaryosundaki 19. seviye olan Kadir çıkış kapısını açmaya çalışırken diğerleri onları kovalayan korumaları durdurmanın bir yolunu bulmalılar sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Kadir çıkış kapısını açmaya çalışırken diğerleri onları kovalayan korumaları durdurmanın bir yolunu bulmalılar” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Ticari Ürün Sorumlusu Nedir? Ne Yapar Görevleri Nelerdir? Maaş ve İş Tanımı

Brain Test 2 Seviye : Kadir Çıkış Kapısını Açmaya Çalışırken Diğerleri Onları Kovalayan Korumaları Durdurmanın Bir Yolunu Bulmalılar

Oyunda sorulan güzel sorular arasında yer alan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak için öncelikle mantıklı karar vermek gerekiyor. Ekrana baktığımız zaman 9 tane kare var ve öndekiler diğerlerine göre biraz daha koyu renkte. Ayrıca ekranın sol tarafında da bir tane kahverengi renkte dolap var. Arkada da siyahi mahkum kapının kilidini açmaya çalışıyor.

İlginizi Çekebilir:  Eminönü’ndeki Hamallar

Sorunun Doğru Cevabı: Çukura Düşürün

Evet, ilk başta yapmanız gereken en öndeki farklı renkteki kutucukları kaldırın ve dolabın içindeki küreği alın ve üzerlerine yavaşça dokunarak onları kazın. Daha sonra üzerlerini tekrar örtün. Bu sayede arkadan gelen gardiyanlar açılan bu boş çukurlara düşmüş olacak.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Onlara Destek Olması İçin Güçlü Birine İhtiyaçları Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce