Brain Test 2 ”Kubilay ve Arkadaşlarının O Kapıdan Geçmeleri Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Kubilay ve arkadaşlarının o kapıdan geçmeleri gerek sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Kubilay Firarda senaryosundaki 18. seviye olan Kubilay ve arkadaşlarının o kapıdan geçmeleri gerek sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Kubilay ve arkadaşlarının o kapıdan geçmeleri gerek” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye : Kubilay ve Arkadaşlarının O Kapıdan Geçmeleri Gerek

Oyunda sorulan basit görünümlü ancak çözümü zor olan sorulardan biri de budur. Ekrana göz attığımız zaman nesnelere göz atmakta fayda var. Ekrandaki nesnelere göz attığımız zaman bir tane elektrik kutusu bir tane demir kapı üç tane de mahkum bulunuyor. Ayrıca ekranda sorunun çözümünde elektrik panelinin işe yarayacağı sizin de dikkatinizi çekmiştir. Şimdi sorunun cevabına biraz yakında bakalım.

Sorunun Doğru Cevabı: Kolunu Koy

Evet, ilk başta yapmanız gereken en öndeki kel mahkumu önce elektrik panosuna dokunduktan ve kırmızı butona bastıktan sonra sol tarafta köşeye doğru yaklaştırın. Bu sayede kel olan mahkum perdenin kapanmasına engel olacak. Böylece bu seviyeye doğru cevap verecek ve bir sonraki bölüm olan 19. seviyeye geçeceksiniz. Şimdilik bu kadar, bir sonraki bölümde görüşmek üzere.

Soruların cevapları konusunda takıldığınız yerleri ya da anlamadığınız kısımları bizleri aşağıdaki yorumlar kısmından veya iletişim bölümünden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: