Brain Test 2 ”Şu Gardiyanları Atlatmanın Bir Yolu Olmalı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan şu gardiyanları atlatmanın bir yolu olmalı sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Kubilay Firarda senaryosundaki 17. seviye olan sorusundaki şu gardiyanları atlatmanın bir yolu olmalı doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”şu gardiyanları atlatmanın bir yolu olmalı” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 163. Seviye ''Onu Şarj Et'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye : Şu Gardiyanları Atlatmanın Bir Yolu Olmalı

Oyundaki en güzel sorulardan olan bu seviyede ekrana göz attığımız zaman duvarın sol tarafında hapisten kaçan mahkumlar diğer tarafta da iki tane gardiyan yer alıyor. Hemen arkalarında ise bir tane kılıç yer alıyor. Sorunun doğru cevabı ekrandaki tek nesne olan kılıç ile ilgili ve soruya kılıçla ilgili olarak cevap vermek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sizi Mutluluğa Götürecek Hayata Dair 10 Tavsiye

Sorunun Doğru Cevabı: Kılıcı Öndeki Gardiyana Vur Diğerinin Eline Koy

Evet, ilk olarak kılıcı alın ve öndeki gardiyana vurun. Arkadaki gardiyanın eline de kılıcı tutuşturun. Bu sayede öndeki gardiyan kılıç hamlesinin arkasındaki gardiyan tarafından yapıldığını zannedecek ve bu sayede birbirleri ile kavga edecekler. Mahkumlar da bu kavgadan istifade ederek yanlarından sıvışıp kaçabilirler. Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen yanların kaçın.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Bu Denklem Nasıl Çalışır?'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorularda doğru cevap vermek için ekrandaki alakalı nesneleri doğru bulmak ve onları iyi yorumlamak gerekiyor. Şimdilik bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz