Brain Test 2 “Lale Kar Yağdığı İçin Mutlu ama Bi Dakika Tavuklar Nereye Gitti” Sorusunun Cevabı Nedir?

Lale kar yağdığı için mutlu ama bi dakika tavuklar nereye gitti sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 19. seviyesinde sorulan Lale kar yağdığı için mutlu ama bi dakika tavuklar nereye gitti sorusunun cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Lale kar yağdığı için mutlu ama bi dakika tavuklar nereye gitti” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 277. Seviye: “Soru İşareti Yazan Yere Ne Gelmesi Lazım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 19: Lale Kar Yağdığı İçin Mutlu ama Bi Dakika Tavuklar Nereye Gitti

Soruların cevabı konusunda daha öncekilerde olduğu gibi bu soruda da farklı bir mantık söz konusu. Nitekim Lale’nin çiftliği senaryosunda sorulan soruların gerçek anlamda zor olduğundan söz edebiliriz. Gelin bakalım bu soruda cevap neymiş? 

İlginizi Çekebilir:  Ne Zaman Batar Diye Düşündürten Markalar

Sorunun Doğru Cevabı: Karı Süpür Ağacı Salla 

İlk başta ortada duran kürek ile yavaş yavaş zemindeki karları temizlemeye başlayın. Ardından zemindeki üç tavuğu göreceksiniz. Daha sonra da ağacı şöyle hafif bir şekilde sallayın. Karların arasından tavuğu göreceksiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 162. Seviye “Zarların Altındaki Sayı Nedir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Oyunda sorulan bazı soruların tek bir cevabı bulunmuyor. Bu nedenden dolayı soruların tek bir cevabı vardır demek yanlış olacaktır. İlk önce soruları doğru okuyup doğru anlamak çok önemli. İkinci olarak da ekrandaki hareket eden nesnelere iyi bakmak lazım. Son olarak da telefonu sallamayı deneyin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara