Sedef Şensoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sedef Şensoy kimdir,nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Sedef Şensoy”dan söz edeceğiz.

Sedef Şensoy Kimdir?

  • Müzisyen

2000 yılında Antalya’da dünyaya gelen Sedef Şensoy, Beykent Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölümü’nde öğrencidir. Antalya’da doğup büyüyen Şensoy’un annesi turizmci babası da işletmecidir ancak anne ve babası henüz kendisi 3 aylıkken ayrılmıştır. Babası halen Amsterdam’da yaşamaktadır.

Lise’de sağlık meslek lisesinde anestezi bölümünde okuyan Sedef Şensoy’un müziğe olan merakı da bu yıllarda başlamıştır. Bir gazeteye verdiği röportajda ikinci sınıfta açık liseye geçtiğini söyleyen Şensoy ayrıca ameliyatlarda gizlice müzik dinlediğinden de söz etmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Ekin Türkmen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bölümü ile ilgili sorulara da açıklık getiren Sedef Şensoy, siteleri hack etmek gibi uğraşlarının olduğunu hatta bu konu da bazı küçük denemelerinin de olduğunu dile getirmiştir. Şensoy ayrıca küçüklüğünden beri de bir erkek gibi yetiştirildiğinden söz etmiştir.

Sedef Şensoy Kaç Yaşında?

Kendisi hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sedef Şensoy 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Kesin doğum tarihi belli olmadığından 19-20 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Mehmet Osman (Mehmetomn) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Nereli?

Yine kendisi hakkında merak edilen bir diğer soru ile devam edelim. Sedef Şensoy hakkında en çok merak edilen bir diğer soru ise nereli olduğudur. Şensoy, Antalya doğumludur. İlk ve ortaokulu burada tamamlamış ve ardından lisans öğrenimi için İstanbul’a gelmiştir.

Ne İş Yapıyor?

Sedef Şensoy üniversite öğrencisidir. Bunun yanı sıra müzisyenlik de yapmaktadır. Netd Müzik tarafından 2019 sonunda piyasaya sürülen ‘Kaç Kaç’ isimli şarkısı ile popüler olmuştur. Söz konusu şarkı 600 binden fazla izlenme almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ahmet Necdet Sezer Kimdir? Cumhurbaşkanlığı Dönemi ve Hayatı

Sedef Şensoy ile İlgili Aramalar

Google’da Sedef Şensoy ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı: sedef şensoy kimdir, sedef şensoy aslen nereli, sedef şensoy kaç yaşında, sedef şensoy doğum tarihi, sedef şensoy annesi kim, sedef şensoy babası kim, sedef şensoy ne iş yapıyor, sedef şensoy ne iş yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara