Brain Test ”Mert Merve’nin Oyuncak Bebeklerini Dağıtarak Yenilgisinin İntikamını Aldı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan Mert Merve’nin oyuncak bebeklerini dağıtarak yenilgisinin intikamını aldı sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 oyununun 8. seviyesinde sorulan Mert Merve’nin oyuncak bebeklerini dağıtarak yenilgisinin intikamını aldı sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Mert Merve’nin oyuncak bebeklerini dağıtarak yenilgisinin intikamını aldı” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 8: Mert Merve’nin Oyuncak Bebeklerini Dağıtarak Yenilgisinin İntikamını Aldı

Oyunda sorulan sorularda bazılarının gerçekten de zor olduğunu söyleyelim. Ancak Bizim Aile senaryosunda sorulan sorular ise nispeten önceki senaryoya göre daha kolay ve çözümü basit bir senaryo. Şimdi çözmekte olduğumuz Mert Merve’nin oyuncak bebeklerini dağıtarak yenilgisinin intikamını aldı sorusunda da zorlanabilirsiniz.

Sorunun Doğru Cevabı: Kutuyu Ters Çevir

Öncelikli olarak kutuyu ters çevirin ve kutunun içinden çıkan oyuncağı alın. Merve’nin elindeki oyuncağın kafasını çıkarın ve kutunun içinden çıkan başlığı oyuncağın kafasına yerleştir. Daha sonra da diğer iki bebeğin kafasını birbirleri ile değiştirin. Yani mavi başlıklı olan mavi elbise ile kırmızı başlıklı olan ise kırmızı elbiseli ile uyumlu olması gerekiyor.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan soruların tek bir cevabı ve tek bir çözüm yöntemi bulunmuyor. Bu neden den dolayı soruları evvela iyi anlamaya çalışın. Daha sonra da sorularda hareket eden eşyalara özellikle dikkat edin. Son olarak da ekranı ters çevirin ya da telefonu sallayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting