Brain Out ”Şurada En Büyük Üç Numarayı Ekle” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerde oldukça popüler bir oyun haline gelen Brain Out zeka oyunu, özellikle kullanıcılarına sorduğu zor soruları ile dikkat çekiyor. Zor sorular karşısında oyuncuların çözümü ise soruları Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratmak. Daha önceki yazılarımızda Brain Out oyununda sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”şurada en büyük üç numarayı ekle” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out Seviye 71: Şurada En Büyük 3 Numarayı Ekle

Brain Test oyununda sorulan en zorlayıcı sorular arasında yer alan ”şurada en büyük üç numarayı ekle” sorusunda doğru cevabı verebilmek için oyunda sorulan sorulardan daha farklı bir mantık yürütmelisiniz. Bu soruda da farklı bir mantık yürüterek sonuca ulaşabilirsiniz.

Sorunun Doğru Cevabı: 24

Evet, 71. seviyede sorulan ve oyunun en zorlayıcı soruları arasında yer alan ‘şurada en büyük 3 numarayı ekle’ sorusunda doğru cevap 24. Diğer sorular arasında en zorlayıcı sorulardan olan bu soruda 24 cevabı sizi bir sonraki soruya götürecek.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 131. Seviye “Bu Zavallı Çocuğun da Senin Yardımına İhtiyacı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Diğer Sorular

Tıpkı Brain Out gibi son zamanların en çok oynanan mobil oyunları arasında yer alan Brain Test de oldukça zorlayıcı sorulara sahip. Brain Test oyununda sorulan bazı sorulara ve cevaplarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Sigara Yok'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara