Gündelik Hayat

Brain Test 2 “Metin Yetiş Zombiler Saldırıyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanların en çok oynanan ve beğenilen oyunlarından olan Brain Test oyununda son zamanlarda yeni seviyeler gelmezken Brain Test 2 isimli yeni bir oyun piyasaya sürüldü. Bu oyunda sorulan sorular ise önceki sürümle hemen hemen aynı. Sadece Brain Test 2 oyununda önceki oyundan farklı olarak senaryolar var. Lale’nin çiftliği ve Bizim Aile gibi senaryoların olduğu Brain Test 2 oyununda sorulan soruların biraz daha zor olduğunu söylemek gerekiyor. Özellikle Lale’nin çiftliği senaryosu, oldukça zor. 

Brain Test 2 Seviye 6: Metin Yetiş Zombiler Saldırıyor 

Oyunda sorulan çok ama çok basit sorular arasında yer alan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak göründüğünden daha basit ve kolay. Sadece mantıken hangisi olabilir diye sağlıklı bir şekilde düşünmek. 

Sorunun Doğru Cevabı: Yeşili Tutturun 

Evet, toplamda 3 kez imleç yeşile denk geldiğinde oku atın. Daha sonra Vampirlerin öldüğünü göreceksiniz. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüm olan 7. seviyeye geçebilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Öncelikli olarak sorulan sorulara yüzeysel bir bakış açısı ile bakmak çözüm konusunda bize oldukça yardımcı olacaktır. Daha sonra ise sorularda geçen ifadelere dikkatli bakmak gerekiyor. Son olarak ise bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek ya da sağa sola sallamak gibi alternatif çözümler de beklemediğiniz bir cevap olabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi