Brain Test 2 “Fındık Acıktı Peynir İstiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan “fındık acıktı peynir istiyor” sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 adlı 6. seviyesinde sorulan fındık acıktı peynir istiyor sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “fındık acıktı peynir istiyor” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 2 Seviye 6: Fındık Acıktı Peynir İstiyor 

Oyunda bazı soruların cevapları ilk başta görünse de kimi zaman bu yöntemler sorunun doğru cevabına ulaşmak için yeterli olmayabiliyor. Bunun için biraz uğraşmak, sorunun mantığını kavramak gerekiyor. Bakalım sorunun doğru cevabı nedir? 

Sorunun Doğru Cevabı: Tabağı Ters Çevir – Aşağı Yukarı Salla

Evet, ilk başta yapmanız gereken tabağı ters çevirmek. Daha sonra yapmanız gereken ise tabağı aşağı yukarı hareket ettirmek. Bu sayede tabaktan bir peynir düşecek ve böylelikle soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Sorular, bazen basit bazen de zor olabiliyor ancak soruların doğru cevabı için ilk başta soru cümlesini iyi okumak gerekiyor. Daha sonra da ekranda hareket eden nesnelere özellikle bakmak gerekiyor. Son olarak da bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek de bir çözüm olabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: