Gündelik Hayat

Brain Test 164. Seviye ”Pencereyi Taşla Kır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Pencereyi taşla kır sorusunun cevabı nedir? Brain Test oyununda 164. seviyedeki ”pencereyi taşla kır” sorusunun cevabı ne? Son zamanların en popüler oyunlarından olan Brain Test oyununda sorulan sorulan sorulardan önceki yazılarımızda söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”pencereyi taşla kır” sorusundan söz edeceğiz.

Pencereyi Taşla Kır

Bu soruda diğer sorulardan ayrılan herhangi bir farklılık yok. Bu oyunda da yine çok büyük bir kelime oyunu var. Daha önce de belirttiğimiz gibi oyunda en çok dikkat edilmesi gereken nokta kelime oyunları. Bu soruda pencereyi taşla kırmamız gerekiyor ancak ekrandaki çekiç, balyoz, bardak ve taşı kullansak bile pencere kırılmıyor ancak bölümü geçebilmek için pencerenin bir şekilde taşla kırılması gerekiyor.

Sorunun Doğru Cevabı: Pencere ve Taş Kelimeleri

Daha önce pek çok soruda olduğu gibi bu soruda da yine bir kelime oyunu var. Soru cümlesinde taş kelimesini alıp pencere kelimesinin üzerine koyduğunuz zaman pencereyi taşla kırmış oluyorsunuz. Bu sorunun doğru cevabı da yine bir kelime oyunu. İşte bu kadar basit.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda bu soru özelinde de görüldüğü üzere kelime oyunlarına çok dikkat etmek gerekiyor. Her kelimeye ayrı ayrı dikkat etmekte fayda var. Ayrıca bazı sorularda telefonu sallamak da bir çözüm olabilir. Son olarak ekranda ne varsa odaklanın.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi