Brain Test 2 ”Muzlar Çok Lezizdi Goril Senin İçin Dövüşmeyi Kabul Etti” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan muzlar çok lezizdi goril senin için dövüşmeyi kabul etti sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunda Miskinin Serüveni senaryosundaki 25. seviyede sorulan muzlar çok lezizdi senin için dövüşmeyi kabul etti sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”muzlar çok lezizdi goril senin için dövüşmeyi kabul etti” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 25: Muzlar Çok Lezizdi Goril Senin İçin Dövüşmeyi Kabul Etti

Oyunda özellikle çözmekte olduğumuz Miskinin Serüveni senaryosunda sorulan en basit sorulardan olan bu seviyede, sorunun doğru cevabını bulmak diğerlerine göre daha kolay. Ekrana baktığımız zaman sorunun doğru cevabı da aslında net olarak görülebiliyor. Bu bakımdan soruya biraz geniş çerçevede bakmak lazım.

Sorunun Doğru Cevabı: Kaplumbağayı Kask Yap

Evet, ilk başta yapmanız gereken aşağıda yerde duran kaplumbağanın üzerine bir kez tıklayın. Bu sayede kaplumbağa içeri kapanacak. Daha sonra bunu alıp gorilin kafasına yerleştirin. Daha sonra ‘başla’ butonuna basın. Ortaya çıkan toz bulutuna da rastgele tıklayın. Böylece soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüm olan 26. seviyeye geçebilirsiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorular öncelikli olarak basit ve kolay. Bunu bilerek soruları cevaplamaya başlayın. Ekranı bazen sallamanız ya da ekrana rastgele dokunmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.