Brain Test 2 “Selam Bu Miskin Hadi Onunla Dostluk Kurmaya Çalış” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan selam bu miskin hadi onunla dostluk kurmaya çalış sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunda sorulan selam bu miskin hadi onunla dostluk kurmaya çalış sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “selam bu miskin hadi onunla dostluk kurmaya çalış” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Kedi ve Köpekler Depremi Hisseder mi? Köpeklerin Depremi Tahmin Ettiği Doğru mu?

Brain Test 2 Seviye 1:: Selam Bu Miskin Hadi Onunla Dostluk Kurmaya Çalış

Oyunun Miskin’in serüveni isimli senaryosunda sorulan ilk sorunun doğru cevabına ulaşmak biraz zor. Geçtiğimiz oyunun iki senaryosu olan Lale’nin çiftliği ve Bizim Aile’de soruların zorluk seviyeleri gerçekten de zor. Yeni seviyenin bu ilk bölümünde sorula miskin sorusunun bir benzerlerine daha sonraki bölümler de rastlamak mümkün.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 235. Seviye “Hedefi Vurmasını Sağlayabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Yüzünü Okşa

Evet, kedinin yüzünü yavaş yavaş okşamaya başlayın. Daha sonra kedinin gülmeye başladığını göreceksiniz. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş olacak ve bir sonraki bölüme geçeceksiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan soruları çözmek adına ilk başta atmanız gereken adım sorularda geçen ifadelere dikkat etmeniz. Soru cümlesinde geçen kelime oyunları, soruların doğru cevabına ulaşabilirsiniz. Öte yandan her ne kadar saçma görünse de soruların doğru cevabı için telefonu sağa sola sallamak ya da yan çevirmek gerekebilir.

İlginizi Çekebilir:  Stump Me 7. Seviye “Hangi Şampanya Diğerlerinden Farklı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara