Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Bu Sıcak Havada Çölü Nasıl Geçecekler” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bu sıcak havada çölü nasıl aşacaklar sorusunda doğru cevap nedir, Brain Test 2 adlı oyunun Miskin’in Serüveni senaryosundaki 17. seviye olan bu sıcak havada çölü nasıl geçecekler sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”bu sıcak havada çölü nasıl geçecekler” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 17: Bu Sıcak Havada Çölü Nasıl Geçecekler

Oyunda görüp görebileceğiniz en saçma sorulardan biri bu olabilir. Evet, çoğu oyunda zaten mantıklı cevaplar olmasa da bu soru özellikle saçmalar saçması bir soru. Zaten kedi ve fare buraya kadar nasıl geldiler burası da saçma ancak biz buna fazla takılmadan sorunun cevabına geçelim.

Sorunun Doğru Cevabı: Biraz Uzun

İlk başta kedi ve farenin ölmesini daha sonra da onları yemeyi bekleyen akbabanın kanadından bir tüy koparın. Daha sonra bu tüyü güneşe götürüp burada yakın. Daha sonra da aşağıdaki odunları yakın. Odundan çıkan dumanı alıp güneşi kapatın. Bu sayede hava kapanacak ve sıcaklık azalacak. Bu sayede kedi ve fare de çölü geçecekler.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Çok saçma sorular olsa da en başta aklınıza gelen bütün doğru yanlış hamleleri deneyin, ekrana rastgele dokunun hatta telefonu rastgele sallayın ya da sağa veya sola çevirin. Bu sayede doğru cevabı vermiş olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi