Gündelik Hayat

Brain Test 146. Seviye “Top Nerede” Sorusunun Cevabı Nedir?

Top nerede sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunun 146. seviyesinde sorulan ”top nerede” sorusunun cevabı nedir? AppStore ve benzeri oyun indirme platformlarında en çok indirilen zeka oyunları arasında yer alan Brain Test, gerek zeka sınırlarını zorlayan soruları gerekse dikkat gerektiren detayları ile diğer zeka oyunlarından ayrılıyor. Oyun, şu zamana kadar yüz binlerce kişi tarafından indirildi. Oldukça fazla beğenilen ve sevilen Brain Test, aynı zamanda eğlenceli bir oyun olarak ön plana çıkıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan ve çözümlerinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”top nerede” sorusundan söz edeceğiz.

Top Nerede?

Brain Test oyununun 146. seviyesinde sorulan ”top nerede” sorusunda öncelikle bizden palyaçonun önünde yer alan bardaklar arasında topun nerede olduğunu bilmemiz isteniyor ancak teker teker bardakların altında baktığımız zaman hiçbirinin altında topun olmadığını görüyoruz. Ancak bölümü geçebilmemiz adına topun nerede olduğunu bilmemiz gerekiyor. Peki topu nasıl bulacağız.

Doğru Cevap: Palyaçonun Burnu

Bardakların altını tek tek kaldırdığımız zaman hiçbirinin altında topun olmadığını görüyoruz ancak palyaçonun burnunu bir kez dokunup daha sonra bardakların altına baktığımızda doğru cevabı buluyoruz. Bu nedenle ilk olarak palyaçonun burnunu tıklamanız daha sonra bardakların altına bakmanız gerekiyor.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda en çok başvurulan yöntemlerden biri kelime oyunları. Özellikle soru cümlelerine iyi odaklanmak ve iyi okumak gerekiyor. Daha sonra ekranda yer alan tüm detaylara iyi bakmak lazım. Sorunun bütün cevaplarını iyi odaklanınca bulacaksınız.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi