Gündelik Hayat

Brain Test “Cüzdanını Geri Almasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Cüzdanını geri almasına yardım et sorusunun cevabı nedir? Brain Test oyununda 118. seviyedeki soru olan “cüzdanını geri almasına yardım et” sorusunun cevabı ne? Gerek AppStore’da gerekse çeşitli oyun platformlarında en çok indirilen oyunlar arasında yer alan Brain Test, bu bağlamda oldukça popüler bir oyun. Oyunda zeka sınırlarını hayli zorlayan birbirinden ilginç soruların yanı sıra aşırı derecede dikkat isteyen sorular da bulunuyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “cüzdanını geri almasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz. 

Cüzdanını Geri Almasına Yardım Et

Soruda, artık bir klasik haline gelen Brain Test yanıltmacalarına yer verilmemiş. Aksine yukarıda da belirttiğimiz gibi dikkat gerektiren ve soru cümlesini özenle okumayı isteyen bir soru. Cüzdanını geri almasına yardım et sorusunda cüzdanın bir şekilde timsahın ağzından alınması lazım. Hoş, cüzdanın timsahın ağzında ne işi var diye sorabilirsiniz. Bu ve benzeri daha pek çok anlaşılmayan mevzu var. Biz konumuza dönersek cüzdanı geri almasına yardım etmeliyiz ama nasıl? 

Sorunun Doğru Cevabı: Timsahın Ağzını Tut 

Soruya doğru cevap verebilmek için öncelikle timsahın çenesini kapatmak gerekiyor. İki elinizle timsahın ağzını kapatırsanız timsahın ağzındaki cüzdanı alabilirsiniz. Timsahın ağzını tuttuktan sonra diğer elinizle kolu uzatın ve böylece cüzdanı geri almasına yardım edin. İşte bu kadar kolay. 

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda dikkat ve soru cümlesini iyi okumak her şeyden çok önemli. Aynı zamanda oyunda sorulan soruları iyi okuduğunuz ve anladığınız zaman sorunun neredeyse tamamını biliyorsunuz. Öte yandan oyunda bazı sorularda telefonu yan çevirmek, sallamak, döndürmek veya sağa sola hareket ettirmek de çözüm olabiliyor. Unutmadan hatırlatmakta fayda var ki sorunun doğru cevabı çoğu zaman aklınızdan ilk geçenler olmuyor. 

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi