Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Seray Hayalindeki Forma Çok Yakın Biraz Kas Yapması Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Seray hayalindeki forma çok yakın şimdi biraz kas yapması gerek sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Seray Sporda senaryosundaki 19. seviye olan Seray hayalindeki forma çok yakın şimdi biraz kas yapması gerek sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Seray hayalindeki forma çok yakın şimdi biraz kas yapması gerek” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 19: Seray Hayalindeki Forma Çok Yakın Biraz Kas Yapması Gerek

Çok ama çok basit bir soru olan bu seviyede soruya doğru cevap vermek oldukça basit ve kolay. Sadece ekrana bakmak ve birkaç hamle yapmak sorunun doğru cevabına ulaşmak için yeterli. Şimdi soruya doğru cevap verebilmek için her zamanki gibi ekrana kısaca göz atıyoruz. Seray barfiks çekecek, sağ üstte de bir pazı işareti var.

Sorunun Doğru Cevabı: İndir-Kaldır

Evet, çok ama çok basit diye yukarıda sizlere belirtmiştik. İlk olarak Seray’ı yukarı doğru uzunca bir süre kaldırın, Seray zorlanmaya başlayınca bırakın. Bu işlemi Seray zorlanmayacak şekilde tam 4 kez tekrar edin. Böylece pazı işareti tamamen yeşile dönecek ve soruya doğru cevap vererek bir sonraki bölüme geçeceksiniz.

Görüldüğü üzere sorulara cevap verek oldukça kolay. Siz yeter ki ekrandaki her nesneye dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds