Brain Test 2 ”Yardım İstemek İçin Banu’nun Eskimo’yu Uyandırması Lazım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan yardım istemek için Eskimo’yu uyandırması lazım sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Bahtsız Banu senaryosundaki 16. seviye olan yardım istemek için Eskimo’yu uyandırması lazım sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”yardım istemek için Eskimo’yu uyandırması lazım ” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 16: Yardım İstemek İçin Banu’nun Eskimo’yu Uyandırması Lazım

Oyunda daha önceki seviyelerde helikoptere sesimizi duyurmak için keçilerin boynuzlarını kırmıştık. Ancak daha sonra helikopter karlı dağlara çakıldı ve şimdi de bir Eskimo’nun evine davetsiz misafir olarak geldik. Şimdi de Eskimo’dan yardım istemek için onu uyandırmak gerekiyor. Ekrana bakıyoruz. Ateş var ve hemen önünde bir tane balık. Eskimo da sanki kış uykusuna yatmış gibi ağır uyuyor. Ne yapacaksak hemen yapalım.

Sorunun Doğru Cevabı: Balığı Kızart

Evet, ilk başta yapmanız gerek balığı alın ve yanan ateşin üzerine doğru koyun. Bu sayede balığın kokusu yayılacak ancak telefonu sallayın ve Eskimo’nun öbür yana dönmesini sağlayın. Daha sonra da kızarmış balığı alıp Eskimo’nun burnuna doğru sürükleyin. Bu sayede Eskimo, kızarmış balığın leziz kokusuna dayanamayıp uyanacak ve ondan yardım istemek için fırsat bulmuş olacağız.

Görüldüğü üzere her soruda farklı yöntemler kullanmalı ve farklı mantıklar yürtümeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle