Brain Test 203. Seviye “Fare Nasıl Avlanır Hadi Şu Kediye Öğret” Sorusunun Cevabı Nedir?

Fare nasıl avlanır hadi şu kediye öğret sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan “fare nasıl avlanır hadi şu kediye öğret” sorusunun cevabı ne? Tartışmasız son zamanların en çok indirilen ve oynanan oyunları arasında yer alan Brain Test, özellikle zorlu soruları ile dikkat çekiyor. Soruların zorluğu karşısında kullanıcılar, soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “fare nasıl avlanır hadi şu kediye öğret” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 203. Seviye: Fare Nasıl Avlanır Hadi Şu Kediye Öğret 

Brain Test isimli oyunda sorulan en zor sorular arasında yer alan bu soruda, bizden kedinin bir şekilde fareyi yakalaması isteniyor ancak tezgah üzerinde duran herhangi bir nesne sorumuzum doğru cevabı değil. Bu sorunun doğru cevabını bulmak için kedinin diğer yöntemleri kullanmasını sağlamak gerekiyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: Kediyi Kutunun Arkasına Sakla 

Kediyi kutunun arkasına saklayıp daha sonra da en üstte duran peyniri fare deliğinin önüne koyduğunuz zaman fare ortaya çıkacak ve en sonunda da kediyi fareye doğru yönelttiğiniz zaman bölümü geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda buna benzer zorlayıcı sorular çok yok. Aslında fazla deneme yanılma yöntemiyle de soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Öte yandan kelime oyunlarına ve soru cümlelerine de ayrı dikkat etmek gerekiyor. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: