Brain Test 204. Seviye “Hazine Nerede” Sorusunun Cevabı Nedir?

Hazine nerede sorusunun cevabı ne? Brain Test isimli oyunda sorulan “hazine nerede” sorusunun cevabı nedir? Son günlerde oldukça popüler zeka sorusu oyunlarından olan Brain Test, özellikle zeka sınırlarını zorlayan soruları ile ilgi çekici. Soruların zorlayıcı olması nedeniyle bazı sorularda oyuncular, soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan sorulara yanıt vermiştik. Bu yazımızda ise kısaca “hazine nerede” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  7 Maddede Neden “Sarı Taksi” Değil UBER?

Brain Test 204. Seviye: Hazine Nerede 

Brain Test isimli oyunda sorulan en kolay sorular arasında yer alan “hazine nerede” sorusu, gerçek anlamda çözümü itibariyle basit bir soru. İlk başta eldekilere yani ekranda yer alanlara bakalım. Dedektör, kürek, taş ve ağaç var. Bunlardan bazıları ile sorunun doğru cevabını vereceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Miskin Kıza İlk Görüşte Vuruldu Kızın Kalbini Kazanması İçin Ona Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı

Dedektör makinasını ekranın ortasına doğru sürükleyin ve makine alarma geçerek size hazinenin yerini gösterecek. Taşın altını kaldırdığınız zaman “çarpı” işareti olduğunu göreceksiniz. Daha sonra ağacın altında yer alan kürek ile hazinenin olduğu yeri kazabilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

İlginizi Çekebilir:  Kelime İncileri 167. Seviye ''Tren Yolculuğu'' Sorusunun Cevapları Nelerdir?

Brain Test isimli oyunda soruların doğru cevaplarını bulmak için ilk önce soruları doğru okumak ve anlamak gerekiyor. Aynı zamanda ekranda yer alan ifadelere de iyi odaklanmak lazım. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce