Gündelik Hayat

Brain Test “10 Liraya İhtiyacımız Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test oyununda sorulan 10 liraya ihtiyacımız var sorusunun cevabı nedir? 10 liraya ihtiyacımız var sorusunun doğru cevabı nedir? Son zamanların en çok indirilen mobil oyunları arasında yer alan Brain Test oyununda sorulan bazı soruların cevapları gerçekten de zorlayıcı ve kafa karıştırıcı olduğundan zaman zaman bu soruların cevaplarını kullanıcılar Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “10 liraya ihtiyacımız var” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 55. Seviye: 10 Liraya İhtiyacımız Var 

Brain Test oyununda sorulan en basit sorular arasında yer alan 10 liraya ihtiyacımız var sorusunun cevabı, ekranda görüldüğü kadar basit. İlk önce yerdeki paralara gözümüz ilişiyor ancak yerdeki paralardan 10 lira çıkmıyor. O yüzden başka yerden bir para bulmamız lazım. 

Doğru Cevap: Cüzdanı Düşür 

10 Lirayı elde etmek için öncelikle fotoğraf makinesini elinde tutan çocuğun sağ cebinde düşmekte olan cüzdanın aşağıya düşmesini sağlayın ve daha sonra paraları toplayıp 10 lirayı elde edin. İşte bu kadar kolay. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu soruda da görüldüğü gibi bazı soruların cevapları ekranda verilen objeler aracılığıyla mümkün olabiliyor. Bunların dışında soru cümlesinde yer alan ifadeleri iyi okumak ve anlamak gerekiyor. Öte yandan telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola hareket ettirmek de bir çözüm olabiliyor. 

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds