Brain Test 215. Seviye “Renkleri Ayırmama Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Gerek kafa karıştırıcı ve zorlayıcı soruları, gerekse eğlenceli soruları ile diğer zeka sorusu oyunlarından ayrılan Brain Test oyunu, son zamanların tartışmasız en çok beğenilen oyunlar listesinde üst sıralarda yer alıyor. Oyunda sorulan soruların cevaplarının zaman zaman normalden zor olması nedeniyle bazı kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “renkleri ayırmama yardım et lütfen” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye 215: Renkleri Ayırmama Yardım Et Lütfen 

Soruda da görüldüğü üzere ekranda birkaç farklı renklerden oluşan tüpler var ve bu tüplerdeki renkleri birbirinden ayırmamız isteniyor ancak ne telefonu sallayarak ne de soru cümlesine dokunarak bunu sağlayabiliyoruz. O zaman nasıl bulacağız? 

Sorunun Doğru Cevabı: En Sağda Mavi Olacak 

Evet, en sağda yani boş olan tüpte mavi renk olacak şekilde bütün renkleri ayırmaya başlayın fakat boş tüp kesinlikle mavi olacak. Bu adımları takip ederseniz soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu oyunda sorulan sorulara kullanıcılar ilk başta dikkatli davranmalı, soruyu doğru okumalı ve istenenin ne olduğunu ilk başta doğru anlamalı. Ekranda verilen her nesne ve ifadenin bir ipucu olduğunu da bilmelidir. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.