Gündelik Hayat

Brain Test 216. Seviye “Zıplamayı Bırak Artık Zıpzıp Ayşe Yeter Ama” Sorusunun Cevabı Nedir?

Çeşitli oyun indirme platformlarında en çok indirilen oyunlar listesinde ilk sıralarda yer alan Brain Test, AppStore’da aile kategorisinde en çok indirilen mobil oyun konumunda. Oyunda sorulan soruların zorluğu, kafa karıştırıcı ve dikkat gerektirmesi gibi kriterler, soruların doğru cevaplarının Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratılmasına neden oluyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “zıplamayı bırak artık zıpzıp Ayşe yeter ama” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye 216: Zıplamayı Bırak Artık Zıpzıp Ayşe 

Brain Test isimli oyunda sorulan bu sorunun aslında daha önceki sorulardan ayrılan herhangi bir tarafı yok. Bu soru da tıpkı diğerleri gibi biraz dikkat ve odaklanma isteyen bir soru. Bu kriterleri yerine getirdiğiniz zaman sorunun doğru cevabını bulmak çok da zor değil. 

Sorunun Doğru Cevabı: Yatağı Çek 

Ayşe’nin zıplamış olduğu aleti (ismi aklıma gelmedi) yan tarafa çekip solda yer alan yatağı tam altına getirin. Böylece Ayşe daha fazla zıplamış olmayacak. Sizde soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu soruda da görüldüğü üzere bazı soruların cevaplarını bulmak biraz dikkat ve odaklanma istiyor. Öte yandan kimi sorularda deneme yanılma yöntemiyle de soruların doğru cevaplarını bulmak mümkün. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.