Brain Out ”Nehri Geçmesine Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanların Brain Test ile birlikte en çok oynanan mobil oyunları arasında uzun süredir yer alan Brain Out oyununda sorulan sorular zaman zaman hayli zorlayıcı ve kafa karıştırıcı olabiliyor. Ohyunda sorulan soruların çoğu zeka sınırlarını zorlamaktan ziyade oyuncuların oyuna olan dikkatini artırıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Out oyununda sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”nehri geçmesine yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

Bran Out 35. Seviye: Nehri Geçmesine Yardım Et

Brain Out oyununda sorulan 35. seviyedeki ”nehri geçmesine yardım et” sorusu, oyunda sorulan en kolay soruların başında yer alıyor. Her zamanki gibi bir dikkat ve ekranda yer alan nesnelere iyi odaklanma ile sorunun doğru cevabını bulabiliriz.

Sorunun Doğru Cevabı: Tahtayı Büyüt

Suyun üzerinde yer alan küçük ebattaki tahtayı büyüterek nehri geçmesine yardım edebilirsiniz. Bu sayede bir sonraki bölüme de geçmiş olacaksınız.

Bu soruda da görüldüğü üzere soruların cevabı her zaman göründüğü gibi olmayabiliyor. Bu nedenle ekranda yer alan objelere ve nesnelere iyi odaklanmak gerek. Bunun için de soru cümlelerini iyi anlamak gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 16. Seviye ''Bir Köpek Oluştur'' Sorusunda Doğru Cevap Nedir?

Bir başka oyun olan Brain Test oyununda sorulan bazı önemli sorular için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz:

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''İneğin Yavrusuna Ne Denir?'' Sorusunun Cevabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara