Brain Test 236. Seviye “Mavi Boksöre Bir Kez Daha Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerde gerek zeka sınırlarını zorlayan gerekse dikkat gerektiren soruları ile çeşitli oyun indirme platformlarında en çok indirilen ve beğenilen oyunlar listesinde ilk sıralarda yer alan Brain Test, diğer zeka sorusu oyunlarından çeşitli yönleriyle ayrılan bir yöne sahip. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “mavi boksöre bir kez daha yardım et” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye 236: Mavi Boksöre Bir Kez Daha Yardım Et 

Oyundaki en basit sorulardan biri olan bu seviyede bilmemiz gereken bu tarz soruların daha önceki seviyeler de benzer bir şekilde sorulmuş olmasıdır. Oyunda bu seviyeye gelen oyuncular için sorunun çözümü aslında çok da zor değil. Bunun için sadece dikkatli olmak yeterli. 

Sorunun Doğru Cevabı: Kırmızı Öbür Tarafa Bakacak 

Sağ tarafta yer alan kırmızı boksöre bir kez dokunun. Kırmızı boksörün öbür tarafa doğru bakmasını sağlayın. Bu sayede mavi boksöre yumruk atması için bir şans vermiş olacaksınız. Daha sonra da başla butonuna basarak bölümü geçebilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan soruların nasıl çözülmesi gerektiğini daha önceki yazılarımızda da belirtmiştik. Tekrar belirtmekte fayda var. İlk önce sorunun mantığını anlamak gerekiyor. Daha sonra ekranda yer alan ifadelere dikkat kesilmek. Ekrana rastgele dokunmak veya telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: