Brain Test 234. Seviye “Nasıl da Yorgun Keşke Ona Yardım Etsen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out ve Stump Me isimli oyunlardan sonra son zamanların en çok beğenilen oyunları listesinde yer alan Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevapları gerçek anlamda zor olmasından dolayı bazı kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “nasıl da yorgun keşke ona yardım etsen” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Yaramaz Can Sınava Çalışamadı ama Geçer Not Alması Lazım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Seviye 234: Nasıl da Yorgun Keşke Ona Yardım Etsen 

Oyunda sonlara, son seviyelere doğru gelindiğinde soruların cevaplarının biraz daha zorlaşması gerekirken bu ve bundan sonraki seviyelerde oyunun daha da kolaylaştığını görüyoruz. Bu sorunun cevabı da tıpkı önceki sorular gibi oldukça basit. Sadece dikkatli olmak gerekiyor. 

İlginizi Çekebilir:  Priz Neden Sigorta Attırır?

Sorunun Doğru Cevabı:

İlk önce yukarıdaki rafları açmanız gerekecek ardından bulaşık makinesini açın ve içindeki temiz tabakları rafların içine yerleştirin. Daha sonra da tezgahın üzerinde duran kirli tabakları bulaşık makinesinin içine yerleştirin. İşte bu kadar kolay. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Hadi Behzat Şu Korumalardan Kurtulalım'' Sorusunun cevabı Nedir?

Daha önce de sözünü ettiğimiz gibi bazı soruların cevapları daha önceki seviyelerde de benzer bir şekilde sorulmuştu. Bu seviyelerde de benzer içerikler var. O yüzden ilk önce soruları doğru okumak ve iyi anlamak gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara