Brain Test 239. Seviye “Bizim At Şimdi de Prenses İstiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bizim at şimdi de prenses istiyor sorusunun cevabı nedir? Brain Test oyununda 239. seviyede sorulan “bizim at şimdi de prenses istiyor” sorusunun doğru cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “bizim at şimdi de prenses istiyor” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 239. Seviye: Bizim At Şimdi de Prens İstiyor 

Oyunda sorulan belki de en saçma sorulardan olan bu seviyede aklınıza at neden bir prens istesin sorusu gelebilir ancak bu oyunda buna benzer daha onlarca tuhaf içerikli soru var. Soruda bizden istenen bir şekilde atın isteğini yerine getirmek ama nasıl? 

Sorunun Doğru Cevabı

İlk önce ağacın altında bulunan balyozu sihirbazın kafasına doğru götürün ve sihirbazın kafasının dönmesini kafasında yıldızlar uçuşmasını sağlayın. Ardından da bulutların arasına doğru yıldızlardan birini taşıyın. Böylece atın isteğini de yerine getirmiş oluruz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Daha önce de tekrar ettiğimiz gibi bu oyunda evvela dikkat edilmesi gereken yer soru cümlesinde geçen ifade ve kelimelerdir. Ayrıca ekranda yer alan nesneler de önemli. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.