Brain Test 244. Seviye “Çocuğa Yardım Edin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan çocuğa yardım edin sorusunun cevabı ne? Çocuğa yardım edin sorusunun doğru cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “çocuğa yardım edin” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Engin Nurşani Kanseri Yendi mi? Engin Nurşani Ne Kanseri? Son Durumu Ne?

Brain Test 244. Seviye: Çocuğa Yardım Edin 

Muhtemelen abisinden dayak yiyecek olan bir çocuğun dayaktan kurtarmak için attığı bir çığlığın evdeki babaya ulaşmadığını görüyoruz. Bizden bu seviyede istenen ise yardım çağrısını babalarına ulaştırmak. Ekrana dokunmakla da olmuyor peki ama nasıl başaracağız? 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 275. Seviye “Okula Gitme Zamanı Haydi Onu Uyandıralım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Yardım Kelimesini Oynat 

Soru cümlesinde geçen yardım kelimesini alın ve aşağıdaki konuşma baloncuğuna yerleştirin. Böylece dayak yiyecek olan küçük çocuğun kurtulmasına ve babasının gelip onu kurtarmasına yardımcı olun. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 307. Seviye “Hale Saçını Mora Boyatmak İstiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu soruda da görüldüğü üzere soru cümlesinde yer alan ifadeler sorunun çözümünde oldukça etkili. Ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. Oyunda fazla bir zeka belirtisi göstermeseniz de olur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce