Brain Test 251. Seviye “Köpek Nerede Saklanıyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Köpek nerede saklanıyor sorusunun cevabı ne? Brain Test isimli oyunda sorulan köpek nerede saklanıyor sorusunun cevabı nedir? Son zamanların en çok oynanan ve indirilen mobil oyunları arasında yer alan Brain Test, özellikle zeka sınırlarını zorlayan soruları ile diğer zeka sorusu oyunlarından oldukça farklı. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “köpek nerede saklanıyor” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 126. Seviye ''1 ile 199 Arası Tüm Tam Sayıları Yazarken Kaç Defa 1 Kullanılır'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 251. Seviye: Köpek Nerede Saklanıyor 

Oyunun en tuhaf sorularından olan bu seviyede köpeği bulmak için ufak bir delik var ancak bu delikten köpeği bulmak biraz güç gibi. Bu yüzden köpeğin yerini doğru tahmin etmek zaman kazandırma açısından işimize yarayabilir. Bu yüzden ilk başta ne yapacağımıza karar vermeliyiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Hadi Bakalım Koşu Bandıyla Başlayalım'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı 

Köpeğin saklandığı yer size göre ekranın orta sol kısmında yer alıyor. Köpeğin olduğu yerde sevimli köpeğin bir şeyin arkasına saklandığını göreceksiniz. Köpeği gördükten sonra ise zaten sorunun doğru cevabını vermiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunun en temel kurallarından biri soru cümlesinde geçen ifade ve kelimelerdir. Bunlara dikkat. Öte yandan ekranda yer alan nesneler de bizim için önemli. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Lale Kar Yağdığı İçin Mutlu ama Bi Dakika Tavuklar Nereye Gitti” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara