Brain Test 254. Seviye “Hayaletin Tuzaklardan Kaçmasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Hayaletin tuzaklardan kaçmasına yardım et sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan hayaletin tuzaklardan kaçmasına yardım et sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “hayaletin tuzaklardan kaçmasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 254. Seviye: Hayaletin Tuzaklardan Kaçmasına Yardım Et 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Vücudu Pilates ile Esnetmesi Gerek'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan navigasyon sorulardan biri olan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak için ilk önce hamlelerin ne olduğunu ve adımların kaçar tane atılması gerektiğini bilmek gerekiyor. Bunun için de ilk önce adımları hesaplamak gerekiyor. 

Sorunun Doğru Cevabı

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 21. Seviye “Bir Balık Bul” Sorusunun Cevabı Nedir?

İlk önce bir adım aşağı sonra üç adım sağa daha sonra üç adım aşağı daha sonra üç adım sola ardından iki adım aşağı en sonunda ise dört adım sağa hareket ettirmek gerekiyor. Tüm bu adımları başarı ile tamamladığınız zaman sorunun doğru cevabını vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Bu Büyülü Kapıyı Açmanın Bir Yolu Olmalı'' Cevabı Ne?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyundaki en temel hareket noktası soru cümlesinde yer alan ifadelere ve kelimelere dikkat etmek. Daha sonra ekranda yer alan nesnelere iyi bakmak gerekiyor. Zaman zaman bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm yöntemi olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi