Gündelik Hayat

Brain Test 262. Seviye “Kedinin Tekrar Balığa İhtiyacı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Kedinin tekrar balığa ihtiyacı var sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan kedinin tekrar balığa ihtiyacı var sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “kedinin tekrar balığa ihtiyacı var” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 262. Seviye: Kedinin Tekrar Balığa İhtiyacı Var 

Brain Test isimli oyunda sorulan en zorlayıcı sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak için ekrana rastgele dokunmak veya ekranda yer alan nesne ve ifadelere dikkatli bakmak tam anlamıyla yetmiyor. Bunun için biraz mantık yürütmek yeterli olacak.

Sorunun Doğru Cevabı 

Taşların arkasına gizlenmiş olan kemiği alıp köpeğin başının etrafında beş altı tur attırın. Köpeğin en sonunda başı dönecek ve gözleri yuvasından fırlayacak kadar olacak. Köpek sersemlemiş haldeyken de kediyi köpeğin üzerinden geçirip balığa ulaşmasını sağlayın. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu ve bunun gibi birkaç soru haricinde ekrana odaklanıp soru cümlesini de iyi okuyup anlayarak çözemeyeceğiniz bir soru yok. Öncelikli olarak soruda geçen kelime oyunlarına ve mantık hatalarına dikkat edin. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds