Brain Test 268. Seviye “Jüpiter’de Ne Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerin en çok indirilen ve oynanan mobil oyunları arasında yer alan Brain Test ve cevapları ile karşınızdayız. Oyunda sorulan sorular zaman zaman kafa karıştırıcı olabiliyor. Bu gibi durumlarda oyuncular soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Jüpiter’de ne var” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Türk Kültüründe Aile Büyüklerinin Yeri ve Önemi

Brain Test 268. Seviye: Jüpiter’de Ne Var

Oyunda sorulan en kolay ama odaklanma sorunu yaşıyorsanız en zor sorular arasında yer alabilen bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak için soruyu iyi okumak lazım. Daha önce de değindiğimiz gibi soruların cevapları çoğu zaman soru cümlesinde geçen kelimelerde gizli.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Etrafta Bebeğin Yutabileceği Pek Çok Oyuncak Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Soru İşareti (?)

Evet, soru cümlesinde geçen “?” soru işaretini alın ve Jüpiter’in üzerine doğru sürükleyin. Bu sayede Jüpiter’de ne olduğunu net bir şekilde göreceksiniz. Bu soruda da olduğu gibi oyunda sorulan sorularda cümle içinde yer alan kelimler önemli ipucu konumunda.

İlginizi Çekebilir:  Kelime Sörfü “İnsanların Olduğu Yerler” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Bu oyunun en temel kuralı soru cümlesinde geçen kelimeleri iyi okuyup iyi anlamak. Bu konuda sıkıntı yaşamazsanız sorunun doğru cevabına ulaşmanız çok kısa sürecektir. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara