Brain Test 269. Seviye “Olamaz Bu Kazayı Önlemelisin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Olamaz bu kazayı önlemelisin sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan “olamaz bu kazayı önlemelisin” sorusunun cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “olamaz bu kazayı önlemelisin” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 269. Seviye: Olamaz Bu Kazayı Önlemelisin

Ekranda yer alan nesnelre bakıldığı zmaan bir tane tren birkaç tane bulut, mavi gökyüzü ve neden orada olduğu anlaşılmayan bir tane rayların üzerinde çocuk. Oyunda bizden istenen ise çocuğun rayların altında kalmasına engel olmak ama nasıl başaracağız?

Sorunun Doğru Cevabı: İpi Çek

Aslında çok ama çok basit bir cevabı var. Makinistin arkasında duran ipi, ya da adı artık her neyse geriye doğru çekin ve trenin kornasının çalışmasını sağlayın. Bu sayede olası bir kazanın da önüne geçmiş olacaksınız. İşte bu sorunun cevabı da bu kadar basit. Siz yeter ki geçmek isteyin.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Sorularda cümlede geçen kelimelere özellikle dikkat etmekte fayda var. Öte yandan bazı sorularda ekranda yer alan nesnelere de dikkatli bakmak gerekiyor. Aynı zamanda bazı sorularda ekranı yatırmak ya da dömdürmek de muhtemel bir çözüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: