Brain Test 273. Seviye “Hop Kardeşim İlerlesene Ne Duruyorsun” Sorusunun Cevabı Nedir?

Hop kardeşim ilerlesene ne duruyorsun sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan hop kardeşim ilerlesene ne duruyorsun sorusunun doğru cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “hop kardeşim ilerlesene ne duruyorsun” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 273. Seviye: Hop Kardeşim İlerlesene Ne Duruyorsun 

Brain Test isimli oyunda sorulan belki de en basit ve kolay sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak aslında hiç de zor bir şey değil. Soruya sadece biraz dikkat etmek gerekiyor. Ardından sorunun doğru cevabını bulabilirsiniz. 

Sorunun Doğru Cevabı 

Evet, aslında çok ama çok basit bir cevabı olan bu soruda ekrana dokunun ve sağa doğru kaydırın. En ileride bulunan şöförün direksiyon başında uyuyakaldığını göreceksiniz. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan soruların cevapları aslında çok zor değil. İlk başta soruları dikkatli okumak çok önemli. Burada kelime oyunlarına özellikle dikkat edin. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: